| SickOfWriting a întrebat:

Îmi puteți spune și mie site-uri handmade?
Sau dacă știți magazine online de accesorii, mai exact inele cu fundiță sau capete de porcușori?

7 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Incearca pe www.angelahaq.blogspot.com, sau daca trimiti o imagine cam cu ce ti-ar placea!;)

Răspuns utilizator avertizat
| calugaruandreea a răspuns:

Http://handmadesrj.webgarden.ro/ am si accesorii handmade care inca nu imi sunt postate pe blog, insa ti le pot arata pe mess daca esti interesata, uite id-ul meu calugaru_andreeea

| Luiza995 a răspuns:

Cauta pe magazinele online destinate copiilor poate găsesti pe https://mallcopii.ro. Am găsit ce am avut nevoie la ei.

| Miki_9172 a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100001051561873 este nou i au preturi pentru toate buzunarele :->:x

| Miki_9172 a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100001051561873 este nou si avem accesorii pentru toate buzunarele!;;)