| Loredana10 a întrebat:

Imi puteti spune cam cat costa un iPhone?

Răspuns Câştigător
| Secrete a răspuns:

Si noi si second hand.

unul nou il gasesti mai ieftin pe net, si la fel si second hand.

un iPhone 3GS este vreo 20+ milioane, nou.

second, probabil si la jumatate, in functie de uzura, etc.

in mare, 10-25 milioane, depinde ce cauti tu happy

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Pain de care iphone vrei? (Iphone 3, iphone 5, nou, la mana a doua )?

| Loredana10 explică (pentru NemNUZ):

IPhone3

| DeeaVonP a răspuns:

Daca vrei IPhone 3 te va costa in jur de 400 euro, eu am tot un IPhone 3 dar adus din America si debea ce aparuse acel model, pe al meu am dat aproximativ 800 euro happy Iti poti lua un IPhone 3 si la mana a2-a, este la fel de bun, dar mai ieftin...
Funda pls? puppy dog eyes

| NemNUZ a răspuns (pentru Loredana10):

Pai iphon-ul 3g nu se mai fabrica, adica nu se mai gaseste in magazine, decat la mana a doua si costa in jur de 350-400 ron, depinde de calitate (cat e de zgariat...) dar daca cauti bine si te sti negocia poti gasi si la 310 sau asa mai ales ca acum toate iphone-le au reducere la pret pentru ca apare noul model 5S.