| NevermindXEXEXD a întrebat:

Imi recomandati si mie un rucsac pentru "scoala"? Am cautat peste tot dar vad ca majoritatea sunt din poliester... vreau ceva mai rezistent pentru ca vreau sa bag si laptopul odata cu cartile. Eventual ceva ce aveti voi si sunteti multumiti

4 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Tare as vrea sa vad cum arata un rucsac din polisitren laughing
Recomand sa te duci la Deacthlon, Hervi's, Intersport. Acolo u lucruri bunicele si rezistenta

| NevermindXEXEXD explică (pentru Yurisa):

Poliester laughing

| Yurisa a răspuns (pentru NevermindXEXEXD):

Mi-am dat seama, a fost comic laughing

| relian a răspuns:

Fosil,sau Patricia Nash astea da rucsace.Dar cel mai bun ar fi Nash, am vazut unu cu fermoare, ala imi place mie, daca il scapi nu curge nimic din el sa iasa afara zic.Are fermoare la toate buzunarele.Am unu Fosil dar se strange cu un siret sus, nu mai imi place laughing l'am primit cadou, dar nu mai sunt curios de el, vreau Nash laughing