| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp ajunge comanda de pe Fashion Days?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In perioada asta de sarbatori, oricand intre 1 - 4 saptamani.

| Violleta2022 a răspuns:

Pe website-ul lor scrie asa:

"In cat timp imi vor fi livrate produsele comandate?
In functie de brandul si modalitatea de livrare aleasa de tine, durata de livrare poate varia de la cateva ore pana la intre 6-8 zile pentru produse din gama brandului NEXT.

Pe pagina fiecarui produs este trecut intervalul aproximativ de livrare, imediat sub butonul ‘Adauga in cos’.

Tu alegi optiunea preferata de livrare, iar in momentul in care comanda este expediata din depozit, te vom anunta prin e-mail si SMS.

Ridicarea comenzii dintr-un Oficiu al Postei Romane sau dintr-un Showroom eMAG se poate face timp de 5 zile (cu tot cu ziua in care primesti notificarea de ridicare)."
https://www.fashiondays.ro/page/faq/

Dar din experinta personala, pentru ca Posta si Curierii sunt extrem de ocupati in timpul Craciunului, cu mii si milioane de colete, comanda cu siguranta va intarzia.