| Alexinho94 a întrebat:

In doua saptamani am banchet si as vrea sa cumpar o pereche de pantofi de pe net si nu stiu ce sa aleg. Am facut un colaj cu ce am gasit mai frumos si as vrea sa va cer si sfatul vostru :) Care pereche credeti ca e mai frumoasa?
http://s29.postimg.org/ciny8wi3r/Psssx.jpg

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu iti recomand sa nu iti iei pantofi de pe net. Chiar daca iti nimeresti marimea s-ar putea sa nu iti fie comozi, si oricat de frumosi sunt n te vei simti bine la banchet daca te vor jena pantofii. Mai bine mergi intr-un magazin fizic si incerci pantofii inainte sa ii cumpar.
Daca ar fi sa aleg din aceea poza, cei mai mult imi place cei Ralph Laurant (scrie fashion days pe ei) si cei de sub aia.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Unii au mai curand aspect de adidasi. Cu siguranta a treia pereche de sus.

Răspuns utilizator avertizat
| aculaR18 a răspuns:

Depinde si cu ce te imbraci. Mie imi plac ultimii, sunt mai eleganti si au alb laughing Acum mai asteapta si tu o parere de baiat. happy

| LoVeLe a răspuns:

Depinde cum te imbraci. Toti sunt super draguti :3 Dar cred ca ar merge mai bine ultimii :3