| PufuleteDulce a întrebat:

In jur de cat costa un Iphone 4? si unde este mai ieftin la Vodafone, la Orage sau la Cosmote?

Răspuns Câştigător
| SaMyNiCe a răspuns:

In caz de vrei unul cu o memorie de 8 GB poti incerca http://telefonultau.eu/products/Apple-iPhone-4-8GB-Black.html

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| εяαℓυcαз a răspuns:

Acum că a apărut iPhone 4S şi 5, au mai scăzut din preţ. La Vodafone, Orange sau Cosmote e aproximativ acelaşi preţ. Îţi recomand să-l comanzi din altă ţară sau de la magazine de tehnologie, e mai ieftin.
Fundă? happy

| rezzonel a răspuns:

15 -21 de miliane

| mumulica04 a răspuns:

Eu cred ca la Orange costa cel mai putin, in functie de ce abonament iti ei: cu pantera23 sau tigru30 pe 2 ani (euro cu tva)
costa 209 euro, si tot asa, ti-as recomanda sa intri pe : http://www.orange.ro/iphone/?gclid=CL7MsfiPx7sCFQkd3godsFMAew

| ciuppy a răspuns:

In general un iophone costa in jur de 18-20 de milioane, insa la mana a 2-a iti poti achizitiona un iphone cu cel mult 14 milioane, iti spun din propria experienta