| RobertXT a întrebat:

In magazinele Orange se gasesc numai telefoanele de pe site-ul lor?

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In principiu, telefoanele care se gasesc in magazinul online se gasesc si in magazinele teritoriale, insa pot exista situatii cand stocurile sa fie diferite, in functie de ofertele promovate in ambele medii de vanzare.
O zi buna,
Orange Helpers

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Se si pot comanda anumite modele de la ei

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Da, DA, DAwinking

| MihaelaMihaa a răspuns:

De multe ori se intampla ca in magazin sa mai gasesti cateva marci nespecificate pe site-ul lor.

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Teoretic da, dar unele oferte de pe site sunt exclusiv online. Alteori, desi apar pe site, un magazin nu mai sunt pe stoc. Deci mai bine intri la Orange pe site in sectiunea cu locatiile magazinelor, alegi unul si ai acolo adresa, numar de telefon, tot. Ca sa nu mergi degeaba, suna-i happy

| Xd_Norbii_1996 a răspuns:

Da