| ionutz0097 a întrebat:

In magazinul Inter Sport gasesc ceva skate shoes sau placi bune.sau im bracaminte de la firmele:Adio, DC, Element, Globe...etc? IN AFARA DE BILA BONG. Dau fundita.love struck

Răspuns Câştigător
| iBubble a răspuns:

Nu se gasesc urmatoarele firme :(. Le poti gasi la U-Man sau pe www.kickback.ro :)

3 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Din cate stiu eu nu.Incearca u-man.

| Neonoxide a răspuns:

Mi-am cumparat ieri niste Element GLT te poti uita pe google la imagini =] big grin

| Neonoxide a răspuns:

Apropo i-am cumparat de la Inter sportul din carrefour de la brasov...