| aditzu92 a întrebat:

Intrebare super simpla... Care este cel mai bun suc cel mai sanatos ma refer la cele naturale? Cappy, Timbark, Prigat, Nectar, Natura, Giusto...etc?

Răspuns Câştigător
| sese a răspuns:

Aditule cu regret nici unul nu-i natural chiar daca reclama este sufletul comertului; la pretul lor nu pot fi naturale 100%.
fa o socoteala (din experienta) pentru 1 kg de suc (la storcator) intra cca.:1, 5 kg grappefruit si 1, 5 kg portocale(cea mai simpla combinatie) asta inseamna cam 14 lei.

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cel mai sanatos suc este cel facut in casa.

| Silvia a răspuns:

Prigat nectar

| crisS a răspuns:

Pfanner

| Sara2 a răspuns:

Prigatul nectar cat de cat dar mai sanatos ar fi santalu si cel mai sanatos e facut acasa la storcator

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nici unul.

| marsy a răspuns:

Compotul facut acasa tongue

| ejaxz a răspuns:

Giusto Natura...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sanatos e cel facut in casa si cum cele de sus nu sunt, dar din cele enumerate ar fi cappy si timbark si prigatul doar daca este nectar. dar naturale oricum nu sunt, nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sucul fără coloranți și zahăr adăugat chiar dacă pe etichete nu apar aceste lucruri, este fals.
Cel mai bestial este cel făcut în bucătăria ta, la storcătorul de fructe.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sanatos suc este Tedi.

| vika16 a răspuns:

Mie spre exemplu imi place foarte mult Cappy si l-as rekomanda oricui

| Anca_6788 a răspuns:

Mie imi place giusto happy dar prigatul cica ar fi mai natural. vorbe happy

| nimeni_1451 a răspuns:

Incearca granini... e bun si sanatos(cred)winking

| sexygirl a răspuns:

Cel mai natural este si va fi mereu sucul facut in casa... cele enumerate de tine nu st naturale, contin coloranti...sau alte "ingrediente" care nu st enumerate neaparat pe ambalaj...
totul este o minciuna...stii tu...doar pentru reclamaangry

| ancuta a răspuns:

Nici unu