| anonim_4396 a întrebat:

La ce supermarket/hypermarket credeti ca sunt preturi ceva mai ieftine la gama de produse pentru gratar si alcoolice. Cum ar fi carnea de porc, o ceafa de porc fara os etc. Whisky ballantines sau grants 0.7 sau 1l, vodka absolut sau stalinskaya 0 7, 1l

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Kauflandul are cele mai mici preturi in general

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Auchan, diferența e in buzunarul tau, ăsta e sloganul lor, cora stii de ce revii, au preturi mici, carefourr facem prețurile KO, deci din toate astea alege si tu un hiper market care au la ofertă ceea ce cauti.