| bianca166 a întrebat:

La imbracaminte ce culori se potrivesc si ce fel de haine(rochii, fuste, tricouri....etc.)... ce culoare si ce hainahappy

Răspuns Câştigător
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Pai...depinde.Sa'ti dau cateva exemple: Daca ai un tricou galben, il poti potrivi cu o pereche de blugi mulati albastru deschis, daca ai o roche inflorata, o poti potrivi cu jacheta din blug.Sunt multe haine pe care le poti potrivi, cu altele pe care nu credeai c'ai sa le porti vreodata.Foloseste'ti imaginatia, bafta!happy

1 răspuns:
| NoNameNoName a răspuns:

Mov mai inchis si Mov mai deschis.
Rosu inchis cu deschis.
Etc.
Funda?big grin