| ta5232545 a întrebat:

La mercador transportul e gratuit?

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Depinde cum negociezi cu vanzatorul/cumparatorul.
dar normal nu e, asta daca in pretul produsului e inclus si transportul

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

In mod normal da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana de la care vrei sa achizitionezi produsul, dar oriccum nu te costa mult happy

| C0olmonkey a răspuns:

Da, e gratis in general, dar acum depinde cum ai intelegerea cu vanzatorul.

| JustBlack92 a răspuns:

Sal.
Din cate stiu eu da!

| DorinM a răspuns:

Mercador, okazii, tocmai... nu vinde și nici nu cumpăra. Site-uri site de anunțuri în care oameni își pun la vânzare ce doresc, deci transportul este hotărât de vânzător dacă este sau nu gratuit.