| Anime_4110 a întrebat:

La revista Comorile Pamantului pietrele pe care ti le da cadou sunt adevarate?

Răspuns Câştigător
| TJohannaB a răspuns:

Da ele sunt pretioase si semipretioase.

10 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Nu.
sunt doar semi-pretioasewinking.

| barcelonamessi a răspuns:

Da! sunt roci, pietre semi(pretioase)si minerale

| Sconcsiş a răspuns:

Nu, sunt din desene

| BineeeMa a răspuns:

Buna intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca iti da diamant te face bogat laughinglaughing nu stiu nu ced happy

| Ballet a răspuns:

Da, sunt mostre din pietre pretioase si semi-pretioase adevarate. happy
Pa-pa

| Vallynike a răspuns:

Da sunt adevarate

| heyulika a răspuns:

Eu cred ca da

| andreiassassinul a răspuns:

Da sunt adevarate

| yooooooooTraficantu a răspuns:

Am pietrele pana la nr 12 si crec le ia mai mult sa le faca contrafacute decat sa sape dupa ele rolling on the floor si am vazut la Lacu Rosu 1 din pietrele astea NR12 se vinde cu 200 ron in cantitati medii pentru cercei si lanturi si de la greutate e clar ...ca-s pietre reale si is semi-pretioase deci nu costa multwinking le dau pentru a avea ceva sa infrumusetezi camera rolling on the floor si ii fain sa te holbezi la ele big grin