| alberina a întrebat:

La sfarsitul lunii mai e balul meu de absolvire si as vrea sa ma apuc sa-mi caut rochie. Imi puteti recomanda magazine in Bucresti? (eu sunt din Ploiesti)

2 răspunsuri:
| NoName_9903 a răspuns:

Despre ce absolvire vorbim? Generala? Liceul? Facultatea? Care este conventia, haine de seara sau de zi?
Daca e vorba de haine de zi poti gasi rochii dragute la Zara, Mango( Mall Plaza), Orsay (Mall Liberty). Daca ai nevoie de rochie de seara... e complicat, recomandarea depinde foarte mult de buget. Iti recomand Irina Schrotter (cred ca Mall Vitan), sau cu bani mai putini poti gasi chestii dragute la Tranio (Pavilion H). Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In plus fata de ce ti-a sugerat raluca te poti uita si in magazinul Unirea; si te poti duce la Baneasa Shopping Center (mi se pare cel mai mare mall-cele mai multe magazine) sau poti incerca si in magazinul IDM (gara Basarab) sau Sir (Lujerului)