| anonim_4396 a întrebat:

Legitimatia mea metro(cardul) e argintiu(spre alb) pe fata, fara niciun desen, iar pe spate albastra cu cele doua benzi (alba si neagra).
mai e valabila? nu am mai folosit-o de un an si ceva si stiu ca in 2009 s-au facut altele, cu fructe pe ele. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai scrie pe legitimatia ta cat timp e valabila, nu conteaza daca sau facut altele de cand ti-ai facut tu legitimatia. Oricum daca nu ai folosit-o de mult timp de ce nu mergi pana la ei si vezi exact daca e vreo problema si daca e oricum se rezolva rapid.Bafta!