| 5SOS a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? Nu stiu cum sa ma imbrac primavara asta.Sa nu fie haine si fuste foarte scurte ca nu mai vreau sa ma imbrac asa.Si nu numai pentru mine adica eu am 14 ani dar am o prietena de 12 imi spuneti cum sa se imbrace si ea si eu? Si poze plss.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

In blug mulat si tricouri cat mai viu colorate.
Cea ce e cel mai frumos e la New Yorkerwinking. Mergeti acolo si sigur gasesti ceva ce sa iti placa.
FUNDA!?

| lulu_8735 a răspuns:

Pai vezi ce e la moda. Sunt de parere ca elegant e cel mai frumos stilbig grinbig grin Decat fustite scurte mai bine ceva in care sa te simti bine si sa fie elegant!

| mada28 a răspuns:

Sincera sa fiu eu vreau sa aplik vara aceeasta si primavara aceeasta rochile lungi colorate pana im pamant mi-a venit asa si ma gandesc sa port numai asa ceva vara aceeasta sper ca team fost de fundita

| ioana_8609 a răspuns:

Uite un site dragut:) www.rboutique.ro