| Hirockers a întrebat:

Magazine in Constanta de unde pot sa-mi iau rochie de banchet? fundita

4 răspunsuri:
| lavynya1 a răspuns:

Poti sa intrii pe idul meu lavynya_lu30 am rochii maxim de 100 ron de banchete aduse din Italiahappy

| ascovit a răspuns:

Salut @MiaRinaldi, eu una nu sunt din Constanta, insa cred ca se gasesc magazine cu rochii de mireasa, daca vrei sa fii foarte eleganta, ai putea sa iti iei o rochita de la "domnisoare de onoare",

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in Tomis si in Casa Modei.
Rochia care imi placea mie era vreo 10-13 milioane vechi.
Deci nu prea gasesti ceva misto.
Mi se pareau oribil ca si croiala.
In Casa Modei poate ti'ar placea ceva, jos ultimu magazin pe stanga.
Eu ma bazez pe Guess sincera sa fiu.