| GhihelNemorile a întrebat:

Mama nu vrea sa mi cumpere jocuri pe steam! ii este frica sa nu ii scoata bani din card in fiecare luni si sa nu fie teapa. I-am zis ca nu e teapa.Ea tot nu vrea sa mi cumpere. Ce sa fac? Vreau sa mi cumpar CS:GO.

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Cere-i bani in mana, si te duci la cel mai apropriat market si-ti cumperi paysafecard, ca sa o impaci si pe maica-ta si ca sa ai si tu CS:GO.
Aici intervine urmatoarea dilema : pe steam cred ca e 14$.
Cand te duci la magazin Poti sa achizitionezi paysafe de :
25 de lei = 5$ pe steam
50 de lei = 10$ pe steam
100 de lei = 20$ pe steam.
Eu unul iti recomand sa cumperi la negru unul, e 25 de lei maxim 50 daca are si rank bun, numa sa nu dai primul banii funda laughing?
A da si cand iti da tanti aia de la magazin paysafe, acesta va contine un cod pe care tu il bagi pe steam sau il dai celui care iti vinde contul cu CS:GO. funda fiule?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai platesti cu paysafecard, oricum e mult mai sigur decat cu cardul. Mama ta are dreptate.