| Vendetta47 a întrebat:

E de incredere site-ul de jocuri Kinguin? As vrea sa cumpar CS:GO cu 7EUR.E exact ca si pe steam doar ca mai ieftin? E sigur sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Site-ul e okay. Am cumparat de la ei mai multe jocuri si pana acum nu am avut problema.

Dupa ce se face plata primesti un e-mail cu cd-key-ul aferent sau un o fotografie a cd-key-ului.

| Vendetta47 explică (pentru Ionait):

Si unde introduc cd-key?

| Ionait a răspuns (pentru Vendetta47):

Depinde de jocul pe care il cumperi. De obicei scrie in descriere unde se activeaza. Cele mai multe sunt pe Steam, oricum.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Im intrat si eu pe site, pare ok, nu pare a fi ceva neserios.