| anonim_4396 a întrebat:

Merge papion la cămașă cu imprimeu sau doar la cele simple?happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un papion simplu merge la o camasa cu imprimeu, si papioanele cu imprimeu merg dar este un pic mai complicat sa gasesti piesele care sa fie in echilibru una cu alta.

| Cannibal a răspuns:

Papionul merge doar la cămășile clasice.

| Tanasă_Razvan_2003 a răspuns:

Depinde si de papion!

| Ivy86 a răspuns:

Depinde de imprimeul cămășii și de papion. Sincer mai bine nu risca, poti sa arati ca un bufon.
Fie porți cămașa fără papion, fie găsești o cămașă simpla și ii pui papion.

| BeSmart17 a răspuns:

Papionul pentru mine se potriveste doar la camasile simple...arata mai bine