| Panteraa a întrebat:

Merge si la fete sa poarte camasa cu papion si pe deasupra bluza sau doar la baieti?

2 răspunsuri:
| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Da merge unor fete le sta chiar foarte bien cu camasa alba, papion si pe deasupra o bluza sau un hanoracbig grintongue

| de_Papioane_Atelierul_1990 a răspuns:

Binenteles, il poti asorta cum doresti. Coloarate, simple, pentru fete, pentru băieți, papioanele au fost mereu excentrice dar cu gust. Fetele, din când în când (tot mai des) le poartă și pe cele ale băieților.