| Daiana_Olivia_1998 a întrebat:

I-mi puteti spune daca ar merge la barbati, o camasa albastra in carouri cu un papion negru? ....sau daca nu ce papion ar merge cu aceasta camasa? Mersii!:*

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Merge foarte bine negru, dar daca nu e o camasa asa eleganta merge si unul bej, ceva in genul acesta:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Daca e vorba de o persoana tanara (si in functie de ocazie) combinatia cu o culoare complementara ar fi o alegere indrazneata si foarte inspirata:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Merge negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine il imbraci intr-o banana si ii scrii "FRAIER" pe spate.

| Miki280 a răspuns:

Cred ca merge un papion negru atata timp cat mai are geva negru pe el, daca nu o poti lasa si simpla fara papion.

| Iasyxd a răspuns:

Parerea mea este ca merge.

| Cozma_Valentin_1991 a răspuns:

Depinde daca, camasa este eleganta sau sport .....la cea eleganta merge papionul in carourii de culoare albastu - negru,