| SamuraiOkami a întrebat:

Merge sa dai comanda de pe H&M chiar daca nu ai 18 ani? Cineva care a mai facut asta, va rog.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Nu o sa te intrebe nimic laughing. Ala vrea doar banii pe comanda (in caz ca e ramburs).

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SamuraiOkami explică (pentru MePsd):

Am plasat comanda si am vazut ca trebuie sa ai peste 18 ani ca sa faci o comanda si ma gandeam sa nu imi spuna ceva curierul... Mda

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Da.se poate

| SamuraiOkami explică (pentru danutzu96):

Btw, Daca am vreo 1.82, imi vine un tricou M?

| 1Marinn1111 a răspuns (pentru SamuraiOkami):

Depinde,degeaba ai 1, 80 ca poti sa fi mai lung in picioare si sa fi mai scurt sus. Cel mai bine intra pe tabelul de mărimi.

| Sara1248 a răspuns (pentru SamuraiOkami):

Ai tabel cu marimi, verifica acolo. Oricum, eu zic ca-ti vine.

| Sara1248 a răspuns:

Eventual poti pune numele unui parinte sau ceva, dar nu prea are importanta. Si eu am cont de la 16 ani. Intr-adevar, era pe numele mamei, dar eu plasam si ridicam comenzile, ea nici nu stia despre ce e vorba laughing