| Smile_5509 a întrebat:

Am facut o comanda pe net pe numele meu dar nu am buletin.Cand voi merge sa iau coletul pot merge cu unul dintre parinti?

Răspuns Câştigător
| FallingRain a răspuns:

Primesti prin posta o notificare care te anunta ca ai primit un colet si-l ridici de la oficiul postal care scrie pe notificare. Daca nu ai buletin te duci cu cineva din familie care are buletin si iti da coletul. Stiu ca asa am facut si eu cu pachetele de la Whiskas si Pedigree. Daca in doua zile nu ridici coletul, ramane acolo, dar platesti taxa de inmagazinare (scrie si pe notificare). Asta-i tot. Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| COSMIN_9898 a răspuns:

Da dar depinde cand mergi daca mergi prea tarziu expira comanda si no vei mai primi