| overdose90 a întrebat:

Mergeti la deschiderea magazinelor H&M? eu abia astept sa se deschida happy

3 răspunsuri:
| DyDi a răspuns:

Si eu abia asteptbig grinpe 25 martie se deschide in Afi Palace si pe 26 la Unirea shopping center.Nu cred ca o sa merg chiar la deschidere, banuiesc ca o sa fie multa, multa aglomeratie.Dar sigur urmatoarele zile o sa dau o fugawinking si eu la H&M.

| wyxxie a răspuns:

Mi'as dori si eu asa mult sa ajung dar nu potsad stau in bacauangry

| denny_2973 a răspuns:

Eu am dulapul plin de haine de la H&M dar acum sa vedem daca si la noi sunt haine la fel defrumnoase caq in alte tari