| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut gauri in urechi singura, de unde pot face rost de cercei medicinali?

6 răspunsuri:
| giovana a răspuns:

Daca nu gasesti tine in alcool de 96 grade cerceii pe care vrei sa ii pui in ureche, 30 minute, apoi ii poti pune in urechi.

| gik a răspuns:

Eu mi-am facut singur gaura in ureche si nu mi-am pus cercei medicinali si nu am nici o problema... doar cand ma lovesc ma doare putin. dar aia e din cauza ca mi-am facut eu aiurea gaura big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cerceii medicinali ii gasesti la bijuterii. Cere cercei medicinali sau cercei sterili (e unul si acelasi lucru, dar in unele locuri ii gasesti sub o denumire, iar in altele sub alta). E recomandat sa-i tii 3 saptamani.

daniela
| daniela a răspuns:

La bijuteriile cu obiecte din aur si argint. Daca pui cercei din aur sigur o sa fie OK

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cerceii medicinali sau sterili ii gasesti la optica medicala.

| Sica19 a răspuns:

Https://www.facebook.com/cerceistudex/?fref=ts. De aici puteti da comanda de cercei medicinali. Sunt unii cercei, aferenti sistemului 75, care vin ambalati intr-un mic dispozitiv cu ajutorul caruia se poate face si gaura. Singur acasa, ca Deliric.