| Mirris a întrebat:

Buna! Știe cineva unde se fac gauri in urechi cu cercei medicinali, cu pistol in Mediaș?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Nu sunt din Medias dar teoretic la magazinele de bijuterii (magazinele mai mari) ar trebui sa faca.

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Sau la saloanele de tatuaj. Peste tot e obligatoriu sa iti puna cercei sau orice alt piercing vrei, medicinal pentru inceput, apoi dupa un anumit termen iti poti pune in locul celui medicinal ce vrei tu.

| Oanaoni a răspuns:

Vezi ca pe net sunt de cumpărat pistoale mici de făcut gauri, din plastic cu tot cu cercei. Am și eu, dar eu I am primit din Germania, dar din ce a zis sora mea exista și în România. Nu doare deloc dacă îți face cineva care sa nu fie milos, ci sa apese pana la capăt. Uita te pe Youtube la tutoriale, îți poți face și singura. Nu sunt dureroase și sunt rapide! Mie personal, m.i s-a infectat la bijuterie, vu astea din plastic nu! Mult succes!