| MihaiTheBest481 a întrebat:

Mi-ati putea recomanda un site pentru arme de jucarie care sa para cat mai reale?

Răspuns Câştigător
| kopli a răspuns:

Daca vrei, iti recomand un site cu jocuri de sah. Antreneaza mintea mult mai bine decat o arma.

4 răspunsuri:
| Ionut58282856 a răspuns:

Cauta pusti de jucarie din metal

Bula
| Bula a răspuns:

Nu-ti trebuie site, iti poti face si singur arc din creanga de alune si sfoara de legat borcane.
Sagetile pot fi chiar crengi subtiri si tinta poate fi o foaie de ziar prinsa pe o tufa.
Poti exersa sa nimeresti tinta de la 5-10-20-50 pasi.

| MihaiTheBest481 explică (pentru kopli):

Eu am zis sa fie de jucarie, sa nu mearga, ca avea un prieten asa arma fake, care nu functiona dar parea foarte reala

| fdgjhldfjgds a răspuns:

Vrei sa dai un jaf? magazin? banca?