| anonim_4396 a întrebat:

Nu știți un site popular unde pot cumpăra piese de calculator noi, care își iau treaba în serios și transportul să nu dureze prea mult și să aibă prețuri bune la produsele lor care să vândă și în țară? Că în eMAG și pc garaj nu mai am încredere.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai eMAG si PC garage big grin
De ce nu mai ai incredere? Sau ok, hai sa zicem ca ai avut o experienta negativa, dar... raportat la o intreaga Romanie, majoritatea persoanelor sunt multumite de aceste servicii, la randul meu... si eu si de asta recomand.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vexio.

| Dismally a răspuns:

De ce nu ai incredere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Altex

| NuCitescNotificari a răspuns:

Itgalaxy, ForIT

| geoor a răspuns:

Eu unul comand des de la eMAG și nu am avut deloc probleme. Poți să încerci pe OLX dacă nu te deranjează uzura. Nu știu alte site-uri mai bune dar cei de la cel.ro trebuie evitați ca ciuma. Comenzi venite când au ei chef, uzate și posibilitate de retur mică. Nu degeaba firma se cheamă Corsar S.R.L.