| MaiMulti a întrebat:

Okay deci... Unde se gaseste de cumparat sapca monster (energy)? si la ce pret.Prin asta ma refer la magazine, nu vreau sa iau de pe net. Multuu!

Răspuns Câştigător
| Roquell a răspuns:

La mall la magazinul ala din stanga intrarii la mall coasta sapca 40, 90 lei... poate de la alte maga. gasesti mai iefrine! de la targ cu siguranta e mai ieftin! vreo 19, 00 lei..BAFTA! depinde in ce oras esti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in Constanta am vazut la un magazin de rapperi. Gaseste si tu un magazin de genu la tine in oras.