| denisa_6198 a întrebat:

Pai vreau sa stiu cum e sa fi celebru?

3 răspunsuri:
| G a răspuns:

E cam greu, nu prea ai libertate, uita-te la marile vedete care sunt mai mereu cu paparazzi dupa ele, nu pot iesi undeva fara bodyguarzi, e greu sa-ti faci prieteni deoarece nu stii daca persoana e sincera sau vrea sa profite de celebritatea ta, nu prea ai timp liber ca esti tot timpul ba la studio/platou de filmare, ba la un interviu, ba la o sedinta foto... dar daca esti pasionat de ceea ce faci merita tot, sa stii ca ai multi oameni peste tot in lume care te apreciaza si poate te au ca model in viata.

| Anileda a răspuns:

Intreaba pe cineva care e celebru.

| djdani2010 a răspuns:

Nu e usor sa fii celebru... gandeste-te mergi la discoteca(ex) ca sa te distrezi si vin fanii peste tine uneori e bine sa fi vedeta alteori e rau... fundita? happy