| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Patesc ceva daca sunt acasa si nu raspund la curier? Am gresit comanda si nu ma lasa sa o anulez.

9 răspunsuri:
| Marbella188 a răspuns:

Nu, posibil alta data sa nu mai Poti comanda de la ei. Dar vezi ca au nr de contact, suna si spune sa iti anuleze.

| inflicted a răspuns:

De ce sa nu te lase? Suna la ei

| mihai69 a răspuns:

Nu.
Dar poți să faci cerere de retur, nu e musai să anulezi.

| morfeo a răspuns:

Iti ia gatu! Treaba ta...

| Swetlly122 a răspuns:

Așa am făcut și eu. Ai grija sa nu te alegi cu blesteme din partea curierului că l ai făcut să parcurgă drumul degeaba. hahahahha

| brokxy a răspuns:

Te vei trezi cu un curier foarte nervos la usa laughing laughing Pentru ca ei incearca sa isi faca norma, si daca sta dupa tine sa-i raspunzi la usa va intarzia la celelalte livrari
Macar trimite coletul inapoi, sau schimba cu altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Civilizat ar fi sa suni curierul / magazinul si sa le spui ca vrei sa renunti la comanda, daca a fost trimisa deja, primesti sms-ul de la curier cu nr de telefon, il suni si-i spui care e situatia, sa nu mai piarda omul timp, daca ai fi in locul lui nu ti-ar pica bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=) ii spui simplu și răspicat: nu primesc comanda!

În schimb poți să suni la ei și să-ți ceri scuze pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Swetlly122):

Cata civilizatie, daca patesti ceva ce nu-ti convine o sa faci bot de rata si o sa urlii ca din gura de sarpe ca ti s-a facut o nedreptate.