| Mattiashwtuw a întrebat:

Salut am dat comanda de petarzi de la fireshiw și am greșit ceva la comanda pot sa o anulez sau sa schimb ceva la ea?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Anuleaz-o. Nu te juca cu asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine o anulezi și renunți la mizeria asta cu petarde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petarde. Nu petarzi. Mai bine ca ai greșit, sper sa fie adresa. Vezi sa nu vina poliția sa îți ceară explicații.

| literallythesamebruh a răspuns:

Poți doar sa îi contactezi prin email sau la telefon și să speri că mai poți rezolva ceva. Din momentul în care ai plasat comanda aceasta este "în așteptare" și ăsta cred că este singurul moment în care mai poți modifica ceva.