| gtryghgg445664 a întrebat:

Pe Okazii.ro livrarea este gratuita?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, Teodora_Bădulescu_2000! Produsele de pe Okazii.ro sunt comercializate de utilizatorii site-ului nostru si de aceea fiecare isi poate seta pretul de livrare. Dupa ce efectuezi o cautare foloseste filtrul din stanga, "Livrare Gratuita" si iti vor fi afisate doar vanzarile conform acestui criteriu. http://bit.ly/147y7wf

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce cumperi, de la cine cumperi si cum platesti

| OnuOnulică a răspuns:

Nu la toate produsele!

| Jipa95 a răspuns:

Este gratuita numai daca platesti produsul respectiv in avans la banca in contul vanzatorului. Daca nu vrei asa, alegi plata prin ramburs, si platesti produsul cand iti ajunge +12 lei transportul.

| RoxxMalikHemmings a răspuns:

Nu,sora mea a luat ceva si transportul era 20 de lei prin curier, dar poti sa te uiti jos mai bine.