| YoonKiMin a întrebat:

Pe site ul ktown4u trebuie sa platesti cu cardul? Dau funda sau ceva

Răspuns Câştigător
| YoonKiMin explică:

Pe toate site-urile intrenationale trebuie sa platesti cu cardul sau cu transfer bancar international, pentru ca nu te poti duce in persoana sa pleatesti cu cash, pana in Germania, UK sau America sau cine stie in ce colt din lume.
Nici un site international nu accepta plata cash, plata se face online, la momentul cand faci comanda. Pana nu le intra banii in cont, oricum nu proceseaza comanda ta, astea fiind regulile internationale.

4 răspunsuri:
| Bogdanys a răspuns:

Da, se plătește cu cardul

| seularts a răspuns:

Da, din cate observ doar optiunea asta o au!

| Violleta2022 a răspuns:

Site-ul asta de exemplu este Coreean, deci imposibil sa zbori in coreea ca sa achiti acolo produsul pe care doresti sa-l cumperi.
Plata se face doar online, cu transfer bancar international, sau credit card.

| YoonKiMin explică (pentru YoonKiMin):

Multumesc mult!