| MissBoof a întrebat:

Pe unde mai sunt magazine CONVERSE in Bucurestibatting eyelashes?

cel mai rapid raspuns fundita:*...MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| problematic a răspuns:

Strada Traian 248, in intersectia Mosilor cu Dacia, vizavi de Pizza Hut.
Carrefour Orhideea, Plaza Romania, Pe Bulevardul Kogalniceanu langa Top Sports, Mall Vitan.
O sa gasesti Converse la magazinele Famous Brands.

la o simpla cautare pe Google.

5 răspunsuri:
| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Converse All Star diferite modele si culori gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!

| UNHleaSHD a răspuns:

In centrele comerciale.

| coolestpageer a răspuns:

In Unirii sau in magazinele"Humanic" au sigur CONVERSE tongue

| Ankiss123 a răspuns:

Magazine care au numai produse converse gasesti la intersectia mosilor(eminescu) vis a vis de pizza hut, si in unirii la etajul 2winking

| rhe3a a răspuns:

Pai in mall cu siguranta vei gasi, de ex:mall vitan Famous Brands Gallery sunt expusi si conversi