| GEORGEL2012 a întrebat:

Pe voi cat va tine o pereche de blugi?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În jur de 1 an.

| AFR81 a răspuns:

6-7 luni, dupa aia incep sa se roada.

| NiKoLeT a răspuns:

Pina cand ma satur de ei. Sau daca sunt preferati, tin pana cand de la atita purtat si spalat se rup. big grin

| euu33 a răspuns:

Pana cand raman mici laughing Nu am aruncat niciodata blugi din alte motive. Nu ca n-as avea bani, dar dupa parerea mea trebuie sa treaca ani buni pana poti spune ca niste blugi nu mai pot fi purtati. Ca nu iti mai place tie e cu totul altceva, dar eu nu am probleme d-astea

| Beatriceandre a răspuns:

Nişte plugi nu se uzeaza foarte repede. Pe mine ma țin de obicei in jur de 7-8 luni 1 an pana cand imi rămân mici. Acum conteaza si calitatea ți -aş recomanda brendurile Zara sau H&M! Sper ca ți -am fost de folos!