| Volkswagen123 a întrebat:

Peste 2 săptămâni ma duc la majoratul unui prieten. Ce cadou as putea sa ii iau? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BlueDark a răspuns:

Am vazut ca toti te-au luat la misto.Foarte urat...Da', na...Asta-i Romania.

CAZUL 1-Ai un buget mai mare, iti permiti lucruri mai scumpe(1500 lei+):
-ceas de mana(il poti lua si redus, pe la 600 de lei)
-aparat foto(DSLR)
Astea sunt cele 2 cu care nu dai gresi niciodata. Daca stii ca ii plac jocurile video, ai putea, de asemenea, sa ii iei o consola si cateva jocuri(ar fi aproape 2000 de lei).

CAZUL 2:Ai un buget mai redus, te rezumi la lucruri mai modeste(300-500 de lei):
-accesorii pentru gadgeturi(doar daca e pasionat de electronice-casti, boxe, o tastatura faina, un mouse etc.)
Si daca alegi sa iei asa ceva, nu-i lua un shift la 50 de lei.Incearca sa fie in jur de 300-500 de lei, cum am zis.Sau ii poti da un set (mouse+tastatura+casti) la 500 roni...ori un subwoofer la acelasi pret.

-alta optiune, daca nu prea le are cu tehnologia:un stilou
De asemenea, stiloul poate fi inclus si in categoria cadourilor "scumpe". Depinde cat vrei sa investesti in el.Ii poti lua unul la 1000-1500 de lei, si la fel de bine ii poti lua ceva la 300-400 de lei.
Intra pe site-uri gen Parker, Waterman etc. si vezi ce i-ar placea.

P.S. E un cadou important, nu te poti duce cu ceva sub 300 lei.Te-ai simti prost sa fii cel care a dat cel mai ieftin cadou(mai ales daca ai posibilitatea financiara)

Mult succes!

3 răspunsuri:
| SporeBox a răspuns:

Cel mai bine ii dai bani si isi ia ce vrea.

| Roxana8800 a răspuns:

Bani

| BlueDark a răspuns:

Ms. Pt. Fundita happy
Cum a fost? Ce ai luat?