| anonim_4396 a întrebat:

Pot cumpara de pe etsy.com din Romania?

2 răspunsuri:
| littlesunshine a răspuns:

Da, bineinteles. Iti faci cont. Alegi ce vrei sa iti cumperi. Completezi adresa de livrare, si platesti prin Paypal.
Bafta la cumparaturi.
PS: Eu o data am vrut sa imi comand o rochie si, la completarea adresei era un selector pentru tara unde nu aparea Romania. Le-am dat un mail prin care am intrebat daca este posibila livrarea in Romania, si au zis ca sigur vor introduce si "Romania" in selectorul ala. Pana atunci sa le trimit adresa completa si voi primi rochia fara nici o problema.big grin asa ca de vandut vor sa vanda oriunde.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@littlesunshine :Se plateste mult vama in Romania pentru un produs cumparat de pe acest site? Cum se calculeaza plata vamii? multumesc anticipat.