| Polla_Kriszta_2000 a întrebat:

Pot sa scot coletul de la posta cu carnetul de elev? Gen nu am buletin si nu as vrea sa afle mama

5 răspunsuri:
| sopranaCadaverica a răspuns:

A sosit vibratorul?

| Shoping_Boo_1990 a răspuns:

Nu cred ca poți cu carnetul de elev, totuși cred ca poți incerca cu certificatul de nastere.

| AlexandraFratila67632467422 a răspuns:

Opaa,ai cumparat prezervative si mami nu stie?
Ai grija ca daca afla, ai belit-o draga mea

| alina2k18 a răspuns:

Daca e ramburs iti da coletul si fara buletin zici si tu ca nu il gasesti... depinde si de unde esti, daca e oras mic te mai cunoaste, daca e Bucuresti no chance.
Daca e deja platit coletul nici o sansa sa scoti fara buletin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Carnetul de elev nu are nicio valoare de legitimare. Buletin sau pasaport