| DianaCD a întrebat:

As vrea sa fac o comanda pe internet de pe un site si vreau sa stiu daca voi avea nevoie la posta cand ridic coletul de buletin sau de ceva anume. Multumesc.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Fara un act de identitate, posta nu iti elibereaza coletul

| sylar2007 a răspuns:

In primul rand ai grija de pe ce site faci comanda pentru ca multi si-au luat tepe in al doilea rand cand te duci la posta trebuie sa ai doar buletinul la tine.

funda?big grin

| DianaCD explică (pentru sylar2007):

Si daca am cont pe acel site trebuie sa modific datele si sa le pun pe cele ale posesorului de buletin?