| marisha96 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce putem face cu carnetul de elev ce mi-l da de la un coegiu?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il prezinti cand ti-l cere sa puna o nota de examen sau observatie iar parintii trebuie sa dea cu subsemnatul dupa aceea.

| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Depinde unde vrei sa mergi cu el... Iti face o reducere de jumatate de pret, ba chiar poti intra gratuit unde iti propui tu sa mergi! happy (mall - cand cumperi unele produse, la piscina - poti intra gratis... Sunt din Suceava si folosesc de iecare data carnetul pentru a mai economisi cativa bani! big grin