| miky95 a întrebat:

Prietena mea implineste 18 ani si nu stiu ce cadou sa-i cumpar. aveti niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Pai, poti sa ii oferi: o esarfa, un parfum, un jurnal, o haina, un ursulet de plus (nu prea mare, unul mic e perfect), praline, o bratara(sau tot felul de bijuterii), machiaj(asta doar daca foloseste), creme, o carte, o revista, un CD cu solistul/trupa favorita, un DVD cu un film(depinde ce genuri prefera:comedie, romantic, actiune, etc.), un accesoriu(de culoarea ei preferate) sau orice alt ceva i-ar placea ei.
Sper ca te-am ajutatwinking

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Cumpara-i o carte care e intresanta, da si o dedicatie si nu uita sa pui data si localitatea. o sa fie foarte frumos sa isi aminteasca de acest eveniment peste 10 ani...sa zicem happy
De asemenea, poti sa-i faci cadou un tricou cu ceva personalizat, o poza cu voi doua si un parfum ceva. sau o jucarie happy

Succes! happy

| AleandraIleana98 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un lantisor sau o baratara din aur cred ca i-ar placea

| jumbO a răspuns:

Pai eu i.as lua un lant de aur sau un ursulet foarte mare.winking!,. si la sfarsit sa. i dai o felicitare dar foarte interesanta...winking mi. a placut sa. ti fiu de ajutor. sper ca ti. a fost de ajutor raspunsul meuwinking!

| xlmpq a răspuns:

O bratara de aur sau ursulet mare de plus

| mariaaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda o brata cu un inel stralucitor...cu pietricele si un ursulet pufos! sigur o sa-i placa! BAFTAAAAAA