| George_Chitul_1998 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti parerea voastra despre tableta aceasta?
Tableta Samsung Galaxy Tab 3 cu procesor Dual-CoreTM 1. 50GHz, 8", 1.5GB DDR2, 16GB, Wi-Fi, GPS, Android 4.2 Jelly Bean, Midnight Black
Multumesc mult

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E buna pentru o tableta, si e marca recunoscuta. O sa-ti ruleze bine aplicatiile. Gasesti un pret bun la eMAG:
http://bit.ly/ZSHgH9

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/Zfj5ma intra aici si ai livrare gratuita si poti beneficia si de extensie de garantie.

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Personal cand imi cumpar o tableta ma uit la procesor in primul rand, apoi la pret.

Cu cat e mai bun procesorul si mai mic pretul cu atat mai bine. Tableta aleassa de tine sta destul de bine la capitolul procesor cu unul de 1.5 dual core (e mai mult decat modest pentru o tableta care costa 800 lei).

In caz ca vrei sa o iei de la un magazin serios iti recomand: http://bit.ly/1pxLx7P unde o poti gasi mai ieftina decat in celelalte magazine online.

| Aida55 a răspuns:

Neah, nu recomand! Incearca-le pe cele de la Apple. big grin