| Design2021 a întrebat:

Recomandare pentru o boxa portabila cu microfon. Buget 600 lei maxim.

Comentarii doar de la cei care detin una. Ma intereseaza sa stiu cum se comporta in timp, daca bazaie dupa un an, doi.

Doresc sa o fac cadou si nu vreau sa se strice dupa jumate de an.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi orice asemenea statie care se incadreaza in parametrii si bugetul tau.

Bazaitul ce se aude in difuzor este din cauza ne-ecranarii corecte si complete a componentelor (microfon, cablu micofon (mai rar statia de amplificare).