| Alex_Sandu_1998 a întrebat:

Recomandati site-ul Geek? As vrea sa cumpar un smartwatch, si vad pe acel site produse foarte bune si aratoase la prima vedere, dar si extrem de ieftine. se percepe taxa vamala sau comisioane?
dar vreau sa stiu daca sunt de incredere. Va rog sa ma ajutati cei care ati mai facut comenzi de pe acel site sau aveti prieteni care au facut comenzi de acolo.

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Cel mai safe e sa platesti cu cardul si daca iti da teapa poti contacta banca si o sa-i primesti inapoi sau sa platesti numerar la livrare. Nu am experienta pe acel site dar metodele astea merg cel mai bine.