| anonim_4396 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe http://www.amazon.co.uk? Vreau sa-mi cumpar un rucsac si vreau sa stiu cate ceva despre acest site, dati-mi niste informatii, daca se plateste taxa vamala si tva, etc, Funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Allexandra112 a răspuns:

Si eu am auzit de ea, am prieteni care au comandat si sunt de calitate.De obicei, în aproximativ 2-3 săptămâni. Cele mai multe restituiri sunt pe deplin rambursate în 3-5 zile după ce primim și procesăm întoarcerea

| Andy2134 a răspuns:

Depinde de valoarea produsului. Cand vei ridica produsul ti se va aplica o taxa de 24% tva+ taxe vamale.
Eu iti recomand sa folosesti ebay si sa vorbesti cu vanzatorul sa declare o valoare mai mica a produsului.