| DamiPapucii a întrebat:

Sa zis ca o fata e nascuta in aceeasi luna cu un baiat sh au sh aceeasi zodie comuna(varsator) sh vreau sa fie impreuna.
E ceva rau in asta

FUNDA!

12 răspunsuri:
| amykool a răspuns:

Nu e chiar un semn bun ca se vor itelege adica vor gandi la fel.

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Nu este nimic rau in asta, nu are nici o legatura in ce zi estinascut in dragoste.
Conteaza daca ei chiar se iubesc unul pe altul si daca vor sa fie impreeuna.
Mult noroc:*

| KySyB3B3 a răspuns:

Eu sunt de parere ca e din conta. aveti aceeasi caracteristici.pentru ca mereu aseamna caraceristicile zodiilor cu ceea ce esti.de ex la rac spun ca iz sensibili deci amn2 am fii sensibil.citeste aici:*. Asteptati-va sa zboare scantei cand combinati doi Varsatori! Acum avem o pereche de persoane care gandesc la fel care pot vorbi fara oprire o noapte intreaga. Acesti oameni sunt umanitari in adevaratul sens al cuvantului. Avem doua persoane cu spirit liber care accepta persoane din orice patura a societatii. Varsatorul este deseori vazut ca fiind sufletul petrecerii.

Probabil v-ati intalnit prietenul ssau partenerul Varsator cand ati fost prezent la un eveniment social sau printr-o cunostinta comuna. Varsatorii deseori iau parte la activitati de grup sau devin active intr-un comitet care serveste umanitatii intr-un fel sau altul.

Amandoi veti aprecia intelectul celuilalt si veti prefera sa va asociati cu cei care sunt in tema cu noile evenimente. Trebuie retinut ca emotia nu joaca un rol foarte important in viata Varsatorilor. Ei se gandesc la probleme, nu incearca sa le simta. Ei nu sunt interesati de politica sau traditie; sunt in general preocupati de probleme umanitare.

Romantic vorbind, Varsatorul are nevoie de stimulare mentala, pentru ca ei sa mai fie interesati de partenerul lor. De multe ori, Varsatorul are o afinitate pentru prietenii lor, pe care ii trateaza ca facand parte din familie. Le place sa improvizeze in cazul unor probleme care tin de binele comun al tuturor, mai mult decat sa isi concentreze atentia asupra unei singure persoane, cum ar fi un partener.

Varsatorul are o apropiere mai mult impersonala fata de romantism. Studiul Astrologiei merge la Varsator alaturi de electronica, calculatoare si aviatie. Varsatorul are nevoie de spontaneitate in relatie si va fi multumit cu cineva care intelege acest lucru.

| darkrider a răspuns:

Inainte sa aiba o relatie, ar fi de preferat ca cei doi sa cunoasca limba romana...ca sa nu se inteleaga ca turciiwinking
Ce ar putea fi rau in a avea aceeasi zodie, nu pot sa imi dau seama.

| Aesir a răspuns:

Nu e nimic rau in asta, nu lasa superstitiile sa iti conduca viata.

| dedfgv a răspuns:

Eu una nu cerd in chestii de genu(superstiti)

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Degeaba vrei tu, daca nu VOR si ei. asa ca, nu te mai agita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ai si avantaje si dezavantaje.Daca cei doi nu se plac si tu vrei sa-i faci sa stea impreuna o sa-ti incepi sa faci tot posibilul iar eu se vor enerva si se vor supara pe tine. Daca ei se plac si tu ii faci sa se placa este bine deorece le poto programa o intalnire undeva intr-un parc frumos unde sa te plimbi si ei daca vor accepta va decurge bine datorita tie.(cu siguranta acceptahappy ). Sper ca te-am ajutat!

| amykool a răspuns:

Reformulez Nu.E chiar un semn se vor intelege adica vor gandii la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e ceva rau si stupid sa-ti organizezi viata in functie de zodii.

| ascovit a răspuns:

DA! E foarte rau! Foarte rau daca iti pui viata in mainile horoscopului!

| Dimitriu_Diana_1970 a răspuns:

Gradul de compatibilitate femeia+bărbatul Vărsător: https://www.zodiacool.ro/......r/varsator