| Maiia69 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes
Daca sunt nascuta pe 19. februariebatting eyelashes ce zodie sunt? intreb asta pentru ca uneori in horocop sunt Varsator dar alteori sunt si pesti.straight face

Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Eu ştiu că Peşti.

| dana85 a răspuns:

La sfarsitul zodiei varsator si inceput de pesti, ca si mine, dar depinde de ascendent... facuti sa daruiasca, sa impartaseasca, sa se destainuie, sa spuna lucrurilor pe nume, ceea ce pe multi ii deranjeaza, nu-i asa? ...ca doar adevarul doare

| Laurretta a răspuns:

Vărsător. Zodia pești este dupa 23 februarie.