| JonnyFriptura a întrebat:

Sacou sport sau palton? (palton - merge purtat super ok in perioada asta friguroasa. sacou sport - mi se pare ca arata mai bine, pot sa il port peste cateva saptamani la balul bobocilor, dar si primavara, cand un palton ar fi redundant >-- deci as economisi ceva bani daca iau sacoul)

Răspuns Câştigător
| IGM a răspuns:

Paltonul parce e mai okey.

3 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Subscriu la palton... uite aici unul dragut la reducere : http://www.modanet.ro/articol_Haina-lunga-neagra-cu-nasturi_qmcvl.html

| crazykid_4279 a răspuns:

Cred ca e mai bine sa iti iei un sacou dar faza amuzanta e ca daca iti iei sacoul oricu va trebui sa iti iei si un palton... adica la iarna ce te faci?laughing

| JonnyFriptura explică:

(sunt baiat)